Wycena się zmieniła dlatego, że to oni kupili... Poza tym nic nie przepłacili bo tyle co zapłacili za akcje spółka ma gotówki na koncie, więc tak naprawdę za darmo wzięli - złoty interes zrobili. Akcje Aliora, które kupowali spadły z 90 zł do w pewnym momencie 11-12 zł a teraz są i tak o połowę tańsze i żadnego CBA tam nie było chociaż tam ewidentnie przepłacili i ktoś powinien odpowiedzieć za niegospodarność. Ale przecież sami się nie będą kontrolować i karać. Zejdź na ziemię i zacznij myśleć.