Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,40 zł , zmiana od tamtej pory: -47,65%

Re: cashflow

Zgłoś do moderatora
Różnica pomiędzy zyskiem wykazywanym na papierze a rzeczywistym przepływami jest b. istotna. Warto prześledzić co się dzieje z pomiotami o podobnych wskazaniach cashflow... no mnie to martwi i powstrzymuje przed większymi zakupami.

Życzę sukcesów, ja poczekam na lepsze przepływy - albo ominie mnie okazja inwestycyjna albo nie stracę pieniędzy.
  • cashflow Autor: ~Kloper
  • Re: cashflow Autor: ~nobody
  • Re: cashflow Autor: ~autorek_post_wielki
  • Re: cashflow Autor: ~Kloper
  • Re: cashflow Autor: ~Lebo44

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAXCOM 0,00% 12,25 2021-10-27 17:04:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.