Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  135,60 zł , zmiana od tamtej pory: 10,62%

Re: Carpathia strzał w 10

Zgłoś do moderatora
Niedoceniona za tyle lat wypłat wysokiej dywidendy to raczej EDInvest. Dojna krowa a kurs w miejscu stoi. Masakra... Miałem nosa do CEZu ale co z tego jak sprzedałem po 91 zł bez zysku ale i bez straty. :)
  • Carpathia strzał w 10 Autor: ~Gruby_January
  • Re: Carpathia strzał w 10 Autor: ~Jan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ 0,60% 150,00 2022-01-18 11:08:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.