Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Cała prawda o ,,Cerabudzie"

Zgłoś do moderatora
Aleś dał czadu cyt ,,chwalony przez murarzy,, uśmiałem się zdrowo a i na cały dzień wystarczy , dzięki , bo kiepski ten okres ( pogoda ) . Jak żeś to sprawdził ?
A poważnie napisz gdzie te składy to będzie bardziej wiarygodne inaczej to wygląda jakbyś napisał na zlecenie cerabudu.
Co do akcji to powoli spokojnie brać z prawej , równocześnie dając zlecenia na kupnie i nie ma znaczenia czy akcje czy pda . To tyle podpowiedzi , spotkamy się za kilka tygodni-miesięcy . Pewne spółki warto trzymać długo , cerabud do nich należy a kupując po 16-18 gr z pewnością zarobek będzie a ja mogę czekać i kilka sezonów na olbrzymi i z pewnością nie sprzedam przy pierwszej zwyżce .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CERABUD -20,00% 0,18 2014-12-10 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.