Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: cała prawda na tą chwile...

Zgłoś do moderatora
RK,

82,5% jest w ręku dwóch głównych akcjonariuszy.

Do tego około 5% ma jakiś gość, który to ogłosił i teraz wyrzuca robiąc cały ruch. Według mnie handlowanie skończy się, jak gość sprzeda to, co ma. Wątpię, aby ktoś zbierał, bo nie ma po co. Jak gość wyrzuci wszystko, to wrócimy do obrotu typu 5 akcji na dzień i wtedy kurs będzie można dowolnie kształtować - tylko nic nie da się po tym kursie sprzedać.

Dodatkowo te około 10% akcji, które jest na FF warte jest razem jakieś 200k PLN przy dzisiejszej cenie, więc tyle co nic.

Pozdro

Kama

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECL -7,94% 17,40 2025-10-03 17:04:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.