Jakie wsparcie? Tutaj jest już wodospad. Dzień w dzień czerwono jak na całej GPW. Uczcie się panowie ciąć straty, a może uda wam się coś uratować. Pozdrawiam tych wierzących w bajki prezesa. Wyniki za ten kwartał takie średnie obstawiam, żadnego przełomu. Największe spadki przewiduje na przełomie września/października. Jeżeli do tego czasu nic się nie pojawi to firma jest po prostu spłukana. Wakacje jakoś przetrwają, prezes podniesie sobie pensje, rada też coś sobie przywłaszczy, a Wy w październiku zobaczycie informacje "Ogłoszenie upadłości układowej przez Groclin S.A.". Taki los tego trupka :)