Miałem 123000 tego papiera w kwietniu 2020 Coal to PUMP and dump i fantastycznie wszedł tam primo Ukraina dwa sprzedali majątek i maja mega długi zaraz ich Rosja capnie przychody ze sprzedaży marne. Dywidendy nie zobaczysz co innego tutaj. Czekam az zjada i trzymam do maja czerwca 2022 pozdrawiam PK