Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -50,33%

Re: C/WK - definicja

Zgłoś do moderatora
Czekamy na miłe zaskoczenie i nie pultamy się. Wiemy też od dziesiątek lat że jest bach i trzeba czekać z 3 lata aż wróci na swoje. Dlatego nie pultamy się tylko rozmawiamy aby nie zostać nieszczęśliwie powieszonym na lata. Co wynika z wykresów i jest faktem. Natomiast w życie spółki co tam się dzieje nie musimy wnikać . Widzimy co jest i jednocześnie liczymy, mamy nadzieję że coś się poprawi w tej materii i będziemy już mogli spać spokojnie że Nasze pieniądze są dobrze ulokowane. Potrzeba czasu aby spółka sobie takie coś wypracowała. Narazie są próby i jeszcze nie wiemy czy udane

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAEN -1,32% 0,60 2025-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.