Ten wskaźnik jest w ich wypadku nie istotny - ta spółka przede wszystkim nie zarabia. Liczą tylko na zasilanie od strony nowych udziałowców.
Szczerze, trudno zrozumieć ich strategię. jedyne co mi przychodzi do głowy to szukanie inwestora branżowego, choć jak dla mnie trwa to już za długo. Technologia poszła do przodu, szczególnie z AI. Ich patenty trudno ocenić ale chyba nie mają wartości skoro do dziś żaden powaźny producent ich nie kupił.
A klienci… No cóż obroty pokazują, że to tylko POĆ (proof of concepts)
Szkoda bo kilka lat temu dobrze się zapowiadali…, choć po ostatnich spadkach może w końcu postawią na grę rynkową i walkę, na zwykłych zasadach