Zobacz jeszcze 01CYB tam dopiero się rozkręca korekta wzrostowa. Columbus wzrósł, Novavis też to teraz czas na CYBka. Zapewne ostatnich szczytów nie przebije, ale do 10,xx powinien podbić, zawsze kilkadziesiąt %. I wiem, że się powtarzam, ale obserwuj CLN. Jak obstawiasz premiera cyberpunk, mam akcje, ale przed premierą myślę o tym, żeby całość sprzedać i wejść w krótką, moim zdaniem sukcesu, aż takiego nie będzie, jak się wszyscy spodziewają, ale korzystam aktualnie na fali sentymentu. A kupiłeś w końcu torpol lub trakcje ?