sprzedaj co najmniej połowę pakietu
spokojnie zaksięgujesz stratę, przyda się na koniec roku podatkowego
a kurs zjedzie do poziomu rekomendacji BOŚ
wprawdzie DM mBank nieco wyżej rekomenduje bo 2,43 z opcją " trzymaj "
ale jeśli twoja strata oscyluje w granicach 50% to praktycznie bez różnicy