Zarząd ERGu ma akcjonariuszy za idiotów! WZA ma rozstrzygnąć o skupie akcji własnych!
Dobre sobie. Ja bym też tak chcial zarabiać kasę!!. Ryzyko żadne ...a naiwni maja przynieśc w ząbkach kasę...dla jaśnie panów cwaniaczków!!!
Podacie chłopaki jakie są wyniki, potem czy zdecydowaliscie się na przejęcie..a wiemy, że to bardzo prawdopodobne...a potem ewentualnie pogadamy o cenie.
I...nie inaczej!! Co za niezdrowo cwane gamonie! Zbrzydza mnie! łeeeee!!!