masz racje tragedii jeszcze nie ma bo jeszcze 2... ale niedługo 1... a może 0,...i ciekawe co wtedy ći wszyscy zachwycający sie tym gniotem . A moze by tak podarowali znowu jakiemuś fundowi z Cypru parę kilo papierów, akurs napewno odżyje.
pozdro dla naiwnych..