Lilou to kaszana . Ale Jubitom to była klasa sama w sobie . Strasznie ciekaw jestem ile Apart zapłacił bo tylko chodziło o przejęcie marek zegarków na Polskę , Jubitom miał coś 40 sklepów , Apartowcy zostawili 7 a resztę zamknęli , albo zrobili rebranding