Jak na moje oko to dziś nie puszczą raportu dziś :p Prezio nie chce wzrostów - przecież skup papiera poniżej 2zł zatwierdził hihihi. A wyniki za dobre będą.
I o co z tym infem o nieprzedłużeniu umowy z kluczowym klientem ? Puścili kilka miesi temu i cisza ???