Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,98 zł , zmiana od tamtej pory: -6,13%

Re: Brak ESPI ale wystartowało.

Zgłoś do moderatora
To są dwie różne rzeczy. Dotacja, co ważne bezzwrotna, którą już otrzymali jest na budowę zdolności produkcyjnych grupy Niewiadów. Dotacja, którą teraz pewnie otrzymają jest z tej samej puli, z której pieniądze otrzymał PGZ, czy Mesko kilka tygodni temu. Wniosek był składany pod koniec 2024 lub początek 2025. Zostały do rozpatrzenia wnioski PGM oraz Grupy Azoty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGMSA -2,22% 15,00 2025-09-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.