Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,15 zł

Re: Brać każdą ilość!!! Niedługo super info!!!

Zgłoś do moderatora
myślę że tak jest nie do konca - czy jest druga taka spółka o takim profilu - mało jest papieru w obiegu
kwestia kilku raportów i tu będzie kilkadziesiąt zł.
zobaczymy jaki będzie ten najbliższy - za 3Q raport piszą że przygotowywali się do wejścia na NC i skupili się na tym ...
zresztą nie mi przekonywać jest kogokolwiek - nie mam w tym żadnego interesu
wiem jedno spólka dobrze rokuje jak mało która

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.