Dnia 2016-11-10 o godz. 11:29 ~Xxxx napisał(a):
> Hahaha
> > A gdzie rekomendacje bankow i analitykow ? :)
Banki za dużo by straciły dając teraz rekomendację. Ludzie by się rzucili na papier.
Zauważ, że wyprzedaż już się skończyła i tylko nieliczni z pakietami po kilkaset akcji sprzedają ze strachu. Słownie kilka osób!
Nikt poważny tego nie sprzedaje tylko trzyma lub dobiera więcej akcji!
Banki skupują doskonale wiedząc ,że wyniki są dobre! Nie mówiąc już o fundamentach firmy w przyszłości.