Jak pisałem. Każdy scenariusz jest dobry. Jeśli nieco spadnie popyt, to zakładając zeszłoroczny wolumen tonażowy, po redukcji kapitału pracującego pojawi się 55-60 milionów gotówki. Jeśli popyt nadal będzie wysoki, a liczba klientów coraz większa, nadal będą maksymalizować obrót i wyciskać ile się da z rynku maksymalizując zysk netto.