Dla mnie i tak na razie bez znaczenia. Po tych ostatnich sesjach na GPW gdzie nie było płynności na całym rynku to nie oczekuję nie wiadomo czego. Ja sobie delikatnie zbieram małymi pakiecikami. Liczę na konkretne odbicie. Przygotowany jestem na dywidendę.