Leszczyczku mój. Ja zarabiam fajne pieniądze na giełdzie. Spadać z niej to możesz ty. Ja nie siedzę na gniocie co leci od 4 miesięcy. Byłem, miałem stop limity i na szczęście uciekłem z małym zyskiem ale zyskiem. A ty się módl bo tylko to ci zostało żeby to musnęło na chwile 11 złotych co byś mógł wyjść na mniejszej stracie. Taka moja rada.