Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,18 zł , zmiana od tamtej pory: -10,62%

Re: Bowim - dołek zaliczony?

Zgłoś do moderatora
Xaas, dzięki za analizę!

Co do notowań kontraktów terminowych to pewnie wzrost cen na PUDS zobaczymy za jakiś czas.
Wzrost płacy minimalnej powoduje wzrost kosztów, a co za tym idzie spadek konkurencyjności naszej gospodarki.
Dzisiaj podano, że inflacja jest na poziomie 4,9%.
Przypuszczam, że zarząd jakoś strategię przyjmie na nowy rok.
Z reszta problem dotyczy całej gospodarki. Widać, że część firm redukuje zatrudnienie. Więc można się spodziewać wzrost stopy bezrobocia w nowym roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOWIM -0,37% 5,38 2026-02-13 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.