Wystarczy zagrać w Tribe jest cudo . A jak pograłem w Unholy to niestety niegrywalna , zmarnowali grę . Po drugie w Tribe może grać każdy . A Unholy tylko wąskie grono lubi horrory. Po trzecie Tribe testowana była i nie ma błędów . Po czwarte Tribe sprawia przyjemność z gry a muzyka relaksuje . Piękne widoki . Po piąte chce się w na grać ...)