No i po co te bzdury piszesz? Nie wiesz co będzie na kursie jutro a pitolisz o końcu roku. Możemy się opierać na analizie technicznej która prezentuje klasyczny trend wzrostowy, od roku i 6 miesięcy masz wzrost i patrząc z tej perspektywy nie wygląda żeby to miało się zmienić. A do jakich poziomów dojdziemy to sobie sam oblicz.