Dnia 2011-12-14 o godz. 08:35 ~sk napisał(a):
> jak by wiedzial wiecej i chcialby sie tego pozbyc to by
> sprzedal duzo wiecej a nie takie ochlapy drogi kolego
Dokładnie wielu z was ma więcej akcji niż oin sprzedał, a zostawił sobie 14 milionów akcyjek żeby sprzedać po 1 gr