Kwestia czasu jak tu będzie dobrze ;)
Leszek już ma plan czekamy na jego realizację. Ma w biznesach zagranicznych z miliard no i sam getin leasing z miliard. Ma co sprzedawać, że dokapitalizować.
Zresztą już jest męczennikiem i nikt go nie udupi. Jaka władza udupi Bank przez którego upadek będą protesty i kryzys w państwie ? żadna. Bo nikt nie chce stracić władzy.