Na razie blokada trzyma. Choć było dziś 2,21 to jednak "TWARDY" działa. Szybko postawił nowy worek.
Ciekawe, ile animator dostaje wynagrodzenia za takie działania? W mojej opinii jest jakaś umowa niepisana o trzymaniu kursu na tym poziome. Niestety nie umiem zgadnąc czy do pozbierania określonej ilości papierów poniżej 2,2, czy teraz jest podawanie papierów przed zejściem na niższe poziomy.
Zagadka...