Ja polecam biuro jB consulting. Fachowa obsługa, wszystko zrobione na czas, zero zaległości. W sumie to tak naprawde nic ,mnie nie interesuje bo załatwiją wszystko za mnie. Moim obowiązkiem jest tylko dostarczenie dokumentów, a jak nie mam czasu (bo tez sie tak zdarza) to sami do firmy przyjeżdżają i je zabierają. W cenie obsługi mam praktycznie wszystko co trzba, dodatkowo mam konsultanta na telefon no i "włsaną" ksiegową, która prowadzi moja firmę.
Fajna opcja jest u nich księgowość on-line ( mam własny login i hasło i na serwerze mam dostep do analiz, biu;letynu informacyjnego kadr).
Polecam bardzo, ogólnie jestem bardzo nieufna i wybredna jeśli chodzi o sprawy firmowe, ale z czystym sumieniem moge powiedzieć ze nie żałuje że to biuro wybrałam.