Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Bitromet ma kolejne zamówienie - wartość 5 170 000,00 PLN netto

Zgłoś do moderatora
do ggg-mialem polroku temu bmp ag.bo tez to zapomniana perelka-niemieckie mci.byla zupelnie nieruccawa/totalnie nic sie nie dzialo i wywalilem.mimo ze znalem ich portfolio m.in.k2 internet iprzede wszystkim revotar-w ktorego wpompowano mase kasy m.in.na prace nad lekiem przeciwko luszczycy i zaaw.zapaleniu pluc.spolka ta w ksiegach warta bylo o euro i pare dni temu jest info ze testy sa pozytywne- no i mamy plus 40 pr.-zycze szczescia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIPROMET 1,28% 6,34 2015-04-21 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.