Trzymać, trzymać. BitEvil będzie hitem 2018 roku! To rok kryptowalut. Jak tylko wystartuje blockchain i giełda, to będzie skok jakiego GPW dotąd nie widziało. Wczoraj zakończyła się emisja akcji serii E. Już nikt tanio nie kupi. Idziemy na rekord wzrostu!