Jestem jestem moi mili. Już przedstawiam swoje wyliczenia i analizę. Zgadza się ze opuściłem pokład jakiś czas temu. Zmienność chyba się kończy wiec wykorzystałem ostatnia podbitkę na 32 i opyliłem wam resztki swoich akcji.
Z wyliczeń całonocnych wyszło mi ze za ostatni kwartał może być w okolicach 69-69,7 mln zł. Pozdrawiam