nie wiem czy będzie ciebie stać na to pod czym się podpisujesz. Wiem , że to zabytkowe auto, ale nie wiem czy uda ci kupić się jego model w skali 1:100 inwestując w firmę która jak marka wymarzonego auta leci na łeb i szyje. Wdaje mi się że jak dla ciebie po 0,01 to za dużo poczekaj jak będą dopłacać -0,10.To jest cena dla ciebie