Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,35 zł , zmiana od tamtej pory: 2,80%

Re: berling

Zgłoś do moderatora
Moim zdaniem, ktoś uwierzył albo nawet zna nowe plany BERLING-ów.
Dotychczas postanowili zniechęcić wszystkich do spółki (zero dywidendy, irracjonalne trzymanie gotówki w spółce) i wykupić po najniższej cenie - jak wiemy to nie wypaliło.
Być może postanowili odwrotnie - wypłacą wszystkie wolne środki , zapowiedzą nową politykę dywidendową (regularna wypłata dywidendy) i zakładają że kurs wysoko urośnie (i chyba słusznie) i wtedy być może nawet będą sprzedawać swoje akcje.
Fakty - pani prezes ma swoje lata , ale nikt z rodziny (synowie) nie chce prowadzić tej branży, a mam takie odczucie że nikomu obcemu nie ufają (być może obecnemu wice, ale poprzedni dwaj wiceprezesi odeszli bez publicznej informacji o przyczynach).
Dwa lata temu na Walnym syn Tomasz oficjalnie oświadczył, że nie zna się na tej branży i zmieniłby na budowlankę, nawet jedna ze spółek zmieniła nazwę, ale nie ma żadnych komunikatów, aby coś się w tym kierunku rozwijało.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BERLING 0,00% 5,50 2021-06-10 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.