Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: 9,17%

Re: Beijing Zitiao NetWork Technology Co

Zgłoś do moderatora
Nie ważne czy link z bankiera czy z innego portalu, bo przecież żeby wejść musisz widzieć to:  https://naforum.zapodaj.net/d225b2c655a7.jpg.html Dlatego ciągle mnie to nurtuje! Czy ktoś myśli ( podający link na forum), że reszta akcjonariatu to de.bile i nie widzą komunikatu, czy może jest jakiś inny powód! Co innego jakiś link do artykułu, czegokolwiek co nie jest oficjalnym komunikatem i trzeba trochę poszperać w necie żeby to znaleźć, a nie każdy ma czas!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 0,77% 26,20 2022-12-07 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.