bogaty to jest Krol bo ma czego chcial: akcje, kase, firme bez dlugow(powiedzmy) dobra pensje, starego nowego inwestora, ubrana ulice ktora ma srednia 10gr i oddaje akcje 10-14gr, niesamowite prawda???? nic tylko sprzedawac a ktos 3 przyjdzie i zabierze papierki