Kupiłem dziś maszynę, dużo zapłaciłem, chodzi świetnie, dobre robi NTT obudowy (bez cynizmu) - akcji mam już sporo i pozwalam sobie na głupowatą sugestię: kilka miesięcy temu zakupiłem się w słodycze Jutrzenkowe, choć nie jem kupowałem i zrobiłem sobie 80% radości przez 2 miesiące... a tak na poważnie, dużo zależy od trendów ogólnych, ale takie maluchy jak NTT powinny mieć w dłuższym czasie (jeśli nie padną) spory wzrost...mnie starczy 2,50...ukłony