Dnia 2023-05-04 o godz. 16:26 ~KLUB200 napisał(a):
> przecież XTB idzie z kapitalizacją przy 200 złotych za akcje wejdzie do wig 20 to najpierw zakupią fundusze a później będą rekomendacje - więc teraz mamy tylko 2 rekomendacje ale w przyszłości będzie wysyp - kto mądry ten zakopał akcje xtb i spogląda raz na tydzień / miesiąc - inaczej można wypaść ze złotego pociągu i utknąć na peronie
Sorry, ale ja zaglądam, codziennie i to kilka razy, bo niby dlaczego mam sobie odmawiać przyjemności -zajęcie, które nie tylko daje kasę ale i radość - co sobie żałować?