Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,66 zł , zmiana od tamtej pory: -12,65%

Re: będzie upadłość?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-05-03 o godz. 01:09 ~GLG napisał(a):
> Będzie albo nie będzie.?

Nie jestem jasnowidzem.
Jestem optymistą i uważam, że skoro stworzyli skuteczny lek który jest objęty patentem i uzyskał poprzez wstępne badania kliniczne szereg pozytywnych opinii, - to po wyjaśnieniu spraw związanych z dofinansowaniem i osiągnięciu porozumienia z Apollem ruszą pełną parą do przodu. Trzeba dodać, że na tym nie kończą się ich projekty i badania z nimi związane.
Obecna cena akcji jest bardzo niska i zakładam, że więksi akcjonariusze co nabywali je po 2 zł na pewno nie sprzedadzą ich po 60 groszy. Zresztą jak widać free float % nie uległ zmianie. (https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2019-02/0000109093_201902180000118293.pdf) strona 5. Ruch na akcjach nie duży, - Czyli, że jakoś nikt nie ucieka.

Ale można i tak:
Lek do kitu, nie będzie dofinansowania, firma nie odpowiada na e-maile i telefony, akcji nie można się pozbyć nawet po niskiej cenie bo za mały popyt, będzie upadłość i po filipku.

Oceny pozostawiam zainteresowanym.

pozdro.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GLGPHARMA -1,02% 0,58 2019-06-03 15:53:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.