Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,77 zł , zmiana od tamtej pory: -15,38%

Re: Będzie tylko lepiej

Zgłoś do moderatora
Ostatnie wiadomości wydają się być umiarkowanie optymistyczne:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/ATM-Grupa-spodziewa-sie-znaczacego-wplywu-pandemii-na-wyniki-II-kw-wywiad-7880066.html
Z jednej strony zapowiada się zły 2 kwartał (koniec pierwszego kwartału i większość drugiego zapewne będzie czasem straconym) z drugiej wg prezesa sytuacja jest dobra: "Sytuacja (płynnościowa - PAP) jest dobra. Spółka ma wystarczające zasoby, więc nawet gdyby przerwa spowodowana koronawirusem trwała dłużej, kontynuowanie naszej działalności nie jest zagrożone", w dodatku "Tak więc, jeśli nie ma produkcji, spółka nie ponosi kosztów". Najważniejsza wydaje się być jednak informacja o planowanym wznowieniu prac:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/ATMGRUPA-Przygotowania-do-wznowienia-realizacji-zdjec-i-swiadczenia-uslug-w-Grupie-kapitalowej-ATM-Grupa-S-A-7881524.html
Tak więc może jednak coś się polepszy w szybszej perspektywie niż wspomniane 10 lat ? ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 1,27% 3,19 2022-09-26 12:40:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.