Tak chyba ciebie ktoś przejmie. Dodruk makulatury szykują 30 mln sztuk Ciekawe jaką ustalą cenę emisyjną Pewnie takie same wygłupy jak z B i C. WARTE UWAGI ,że ta nowa emisja D uczestniczy w podziale zysku za 2015 r . Czyli nawet jeśli będzie dywidenda to zgarną ją ci, którzy obejmą emisję prywatną serii D.