Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,72 zł , zmiana od tamtej pory: -63,71%

Re: Będzie próba pobicia szczytu z kwietnia 2022 r

Zgłoś do moderatora
Dziwna sprawa z tym porozumieniem. Z ESPI wyglądało na to, że to January chciał, a Olga coś zwlekała i dlatego każdy kolejny tydzień zmniejsza pulę Januarego. Zakładałem, że po 1 tygodniu max 2 to porozumienie będzie, by nie zmniejszać tej puli od całe 200 tys. akcji, ale chyba idzie w kierunku właśnie zmniejszenia o te 200 tys. akcji.

Wyniki mają być 21 marca a nie 13 marca więc jest szansa, że do tego 17ego w końcu do porozumienia dojdzie, o ile nie będzie anexu nr 3 i już całkowicie stracą wtedy zaufanie inwestorów.

https://www.bankier.pl/gielda/kalendarium/2023-03-04?event_category=8&spolka=SAULETECH

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SAULETECH 0,00% 1,35 2025-06-03 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.