Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: bedzie odreagowanie

Zgłoś do moderatora
usa niepewnie skonczyzly na zielono!! mam wrazenie ze ludzie mnoza na potege czarne scenariusze !! Bylem zwolennikiem teorii ze korekta nadejdziellae jak slysze ze ktos pisze o poziomie 1800 pkt to mi sie smiac chce! Panuje na rynku duzy pesymizm a on zwykle powodowal hosse i odwrotnie zbyt duza przewaga bykow powodowala jak to ma miejsce nagla przecene! PS nawet jezeli ktos kupowal w tamtym tyg i czuje sie ubrany to uwazam ze moze spac spokojnie 300 zl zobacyzmy do czerwca! To moje zdanie. Komntujcie ale konstruktywnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MBANK 2,80% 1 285,00 2026-04-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.