Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,20 zł , zmiana od tamtej pory: 110,33%

Re: Będzie gorzej

Zgłoś do moderatora
Za miesiąc będzie 20 zł. Wyniki za IV kwartał 2019 i I kwartał 2020 będą powyżej oczekiwań (w 2020 mam na mysli sytuację). Pierwszy raz od kilku lat szykują się trzykrotne sianokosy, zatem znaczny wzrost obrotów na zrywających się paskach. Pogoda będzie też raczej sprzyjała urodzajowi w rolnictwie. nie przewiduje się suszy, pomimo braku śniegu.... Mozna w sumie byc optymistą, jak na te trudne czasy. TEraz kurs jest zbyt zdołowany i paru panikarzy sprzedało akcje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -1,53% 19,35 2021-10-22 09:08:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.