I zapomnieli dodać, że ten sposób musi być zajebiście korzystny dla marnych paru % drobnych akcjonariuszy, bo wiedzą, że jak nie bedzie, to ze sprzedaży cognora Mittalowi nic nie będzie. (będzie kolejny 2-letni proces w sądzie)
A jak nie będzie, to nici z dalszej działalności i koniec z marzeniami o wprowazeniu złoma na giełdę.
Ale skoro Przemek posiada dziś dzięki XXL owi 95% wszystkich akcji cognora to przecież może złoma oddać za 200 baniek od Mittala +1 Euro, powodując wzrost wartości księgowej akcji cognora do 20 zł, przecież je wszystkie prawie posiada. I tylko on zyska. Bo co zyska skoro nadrukuje tanich akcji, kto je kupi i co z akcjami cognora które posiada Sztuczkowski?? Będą tak samo bezwartościowe jak nasze.
Dlatego zaprasza nas na walne 29-go, chce stawiać sylwestrowe paluszki...szampan też bedzie?
Tak ma byc?? Nie... tak musi być, nie ma innej możliwości i my leszcze to juz wiemy Panie XXL Sztuczkowski.