Nikt nie ma na tyle jaj żeby do 1pln trzymać chyba że Pablo Haha
Jak wszyscy przy 15 gr popuścili i spadło na 10... Wymiana była teraz nikt niżej sypać nie chce więc mam nadzieję że będzie ładny boczniak a w przyszłym roku lub w ciągu dwóch lat 50 gr choć na chwilę tu zagości.