Witam.
Jak myślicie czy dzisiaj jest/bedzie mala korekta czy pod koniec sesji akcje podskocza do gory? Wiecie moze o której dokladnie godzinie będzie raport Q w czwartek? Jak na razie jest cisza jesli chodzi o grube ryby ale niepokoi mnie ta powolna wyprzedaz małych pakietów po kilka kilo zbijajac tym samym walor.. :/ Macie jakieś info na ten temat? Ja czekam cierpliwie na wzrosty i licze na zyski, których również Wam z całego giełdowego serca życzę :)
Pozdrawiam