Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Beda przejecia?

Zgłoś do moderatora
to jest spolka uslugowa a nie zaklad produkcyjny z maszynami i kominami. jak beda robic tak jak pisza w raportach,czyli wyplacac co roku coraz wieksza dywidende to c/wk bedzie roslo a nie malalo bo kapitaly nie beda za bardzo rosly (dywidenda) a wartosc spolki powinna rosnac jak beda wieksze zyski i wieksza dywidenda.wazny jest tez stan kasy na koncie bo maja jej 3,7 mln i niskie zobowiazania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMS -0,77% 2,58 2023-03-29 16:41:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.