Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,46 zł , zmiana od tamtej pory: -7,47%

Re: Bartosiak w zarzadzie

Zgłoś do moderatora
Myślę że do Niewiadowa za rok-dwa jako już upozycjonowanej Grypy Kapitałowej, będą walić drzwiami oknami podmioty państwowe, w tym PGZ. Po ostatnim espi, ale nawet bardziej komunikacie NG i człowieka odpowiedzialnego po stronie polskiej od ich strony myślę, że peak się nie skończy na październiku, jak wielu tutaj przypuszcza. Tutaj w miarę ich kolejnych projektów będzie stabilny wzrost, tak domniemywam. Ale każdy zrobi jak uważa. Gdyby peak miałby być w październiku oznaczałoby, że Spółka i jej perspektywy działają na zasadzie "średnioterminowych emocji". Średnioterminowych - bo okres 1-2 lat uważam za średni termin.
Słusznie zauważył Mroczny w którymś z wpisów, że tutaj na jesieni wycena nie będzie uwzględniać tylko "155-ki"-już wtedy zgodnie z zapowiedziami na razie finalizacji, ale potencjalnych przyszłych projektów.
Co będzie, zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NIEWIADOW -3,50% 17,62 2026-03-06 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.