Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,57 zł , zmiana od tamtej pory: -2,12%

Re:Bardzo silny papier,bardzo.

Zgłoś do moderatora
Cena ani drgnie.Ja osobiście zrobiłem z BAH taki manewr,patent który pozwala mi spokojnie ,długoterminowo oczekiwać wzrostu ceny BAH pomimo a może dlatego że cena jest tak niska.Zamieniłem mentalnie zyski z innych papierów na obecną wartość i ilość akcjiBAH .Tak więc tu leżą zyski z innych akcji w postaci akcji BAH po 0,56 zł.Każdy wzrost pozwala na dodatkowy zysk a nawet brak wzrostu przez pół roku nie denerwuje bo to i tak zysk tyle że na innych akcjach a obecnie nie w złotówkach a akcjach BAH.To co było warte BAH po 0,56 zł zamieniłem mentalnie na inwestowanie w akcje które maja większy potencjał wzrostu i są bardziej mobilne (W moim przypadku to Cognor i Bowim.).Myślę że te akcje dadzą zarobić szybciej i więcej niż BAH.Trzymanie akcji długo po zdołowanej cenie prowokuje do pozbycia się denerwującego papieru w o to w przypadku BAH chodzi.A tak taka konstrukcja filozoficzna pozwala na komfort posiadania BAH nawet długo.Polecam.Nie za zawile?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -2,29% 0,55 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.