Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: BARDZO PRAWDOPODOBNE!!

Zgłoś do moderatora
Panowie ale po co te nerwy... od dluzszego czasu ktos kto nie ma akcji albo chce tanij kupic wypisuje, że będzie korekta, że spadnie itp. Nie ma się co tym przejmować bo widać, że wszystko weryfikuje rynke. Mieliśmy 3 dni korekty, bo ludzie ralizowali zyski (komu wystarczylo) ale mimo to jak spadało nagle to od razu pojawiał się popyt. Rynek to nie forum bankiera, tutaj może kilka % ludzi zaglada. Nie przejmujcie sie tym co ktos napisze, trend mamy wzrostowy i coraz wiecej ludzi wchodzi tutaj dlugoterminowo co bylo widać dzisiaj jak pojawiły sie dwa zlecenia kupna po 10 000 szt każde i nikt im nie sypnął. Świadczy to tylko o tym, ze inwestorzy z większą gotówką wiedzą co tutaj się bedzie działo za kilka miesięcy, a akcji w wolnym obrocie coraz mniej i to oni beda pozniej dyktowac cene a nie ulica. Zobaczcie jak malo zlecen sprzedaży jest do 8 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -4,65% 0,25 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.